Ana sayfa Genel Epic Games yeni stüdyo açtı

Epic Games yeni stüdyo açtı

Popüler video oyunu Fortnite’ın yapımcısı Epic Games yeni stüdyo açarak, yeni oyunlara yatırım yapma kararı aldı.

Dev yapımcı yeni eğlence ürünleri geliştirecek

Almanya Cologne şehrinde kurulan yeni stüdyo Epic Games Cologne ismiyle anılacak. Stüdyoyu ise  Factor 5 şirketinin kurucusu yönetecek. Factor 5’i ise bir zamanların popüler oyunlarından Turrican ve Star Wars: Rogue Squadron ile tanıyoruz.

Yeni kurulan stüdyoda çalışan profesonel yapımcılar arasında daha önce oyun sektöründe çalışırken daha sonra Netflix, HBO, Hulu, Amazon gibi medya devlerine geçiş yapmış isimler de yer alacak. Bir diğer deyişle, Epic “eski ekibi” yeniden topluyor da diyebiliriz.

Ancak yeni stüdyoda alışılmış anlamda oyun geliştirme çalışmaları yapılmayacağı, internetle ve yeni dijital teknolojilerle adapte olmuş yeni dijital eğlence ürünlerinin geliştirileceği düşünülüyor

Enes Batur videoları çalıntı çıktı!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler