Ana sayfa Genel Disney Star Wars dizisi hazırlıyor

Disney Star Wars dizisi hazırlıyor

Disney Star Wars dünyasını etkili bir dizi filme dönüştürmek için kolları sıvadı.

Daha önce çocuklar için hazırlanmış çizgi dizilere alışık olan Star Wars fanatikleri ilk defa, gerçek oyuncularla çekilen bir dizi filmle karşılaşacaklar.

Disney Star Wars dizisinden büyük para kazanacak

Disney’in aynı zamanda kendi online yayıncılık platformunu da güçlendirmek için kullanacağı dizi de, Obi Wan Kenobi’nin öyküsü anlatılıyor. Bu amaçla filmlerde Obi Wan Kenobi’yi canlandıran Ewan McGregor da Disney ile görüşmelere başlamış durumda.

Disney+ platformunda yayınlanacak dizinin öyküsü hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmuyor ancak Kenobi’nin genç bir Jedi Padawan iken başlayan yolculuğunun anlatılacağı tahmin ediliyor.

Star Wars evrenindeki son filmlerden Solo gişede büyük bir hüsrana uğramıştı. Bu nedenle de yapımcı şirket, Star Wars evreni için “ne yaparsak izlenir” bakışını sonaldırmıştı. Şirket artık çekecekleri öyküyü çok daha büyük dikkatle inceleme altına almayı tercih ediyor.

Enes Batur videoları çalıntı çıktı!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler