Ana SayfaGenelEn çok satan Steam oyunları açıklandı

En çok satan Steam oyunları açıklandı

Oyun dünyasının en önemli platformu konumunda olan Steam için, haftalık olarak güncellenen en çok satılanlar listesi yenilendi.

En çok satan Steam oyunları açıklandı. Oyun dünyasının kalbi Steam’de atar dersek yanılmış olmayız. Eğer en popüler oyunların hangisi olduğunu veya oyun dünyasının gündeminde nelerin olduğunu görmek isterseniz, Steam’e göz atmanız yeterli. Ancak eğer bunların tamamını bir liste olarak takip etmek istiyorsanız o zaman bakmanız gereken yer SteamDB olacaktır.

Steam Deck

SteamDB tarafından servis edilen ve geçtiğimiz haftanın en çok satılanlarının sıralandığı listeye baktığımız zaman, zirvede bir kez daha Steam Deck’in olduğunu görüyoruz. Valve tarafından piyasaya sürülen ve tanıtıldığı tarihten bu yana oyuncuların yoğun ilgi gösterdikleri bu konsol, satış anlamında da krallığını sürdürmeye devam ediyor.

Steam yaz indirimleri 2020

En çok satan Steam oyunları açıklandı

Listenin ikinci sırasında ise henüz çıkış yapmayan ancak ön sipariş satışlarıyla daha şimdiden üst sıralara oynayan Call of Duty: Modern Warfare II’yi görüyoruz. Piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana tartışmaların odak noktasında olan ve bir türlü bekleneni veremeyen CyberPunk 2077 ise bu hafta listenin 3. Sırasında yer alıyor.

Steam yaz indirimleri

SteamDB sıralamasına göre, 22 Eylül’de satışa sunulan Slime Rancher 2 ise listenin 4. sırasına yerleşmiş durumda. Son defa FIFA ismiyle göreceğimiz EA Sports oyunu FIFA 23 ise tıpkı ikinci sırada yer alan Cll of Duty: modern Warfare II gibi ön sipariş satışlarıyla listeye girmeyi başarmış ve 5. sıraya adını yazdırmış.

Twitter, TikTok tarzı videoları benimsiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting