Lenovo ThinkReality VRX piyasaya sürüldü

Lenovo  Metaverse için tasarlanan ve Snapdragon donatılan yeni XR Lenovo ThinkReality VRX kulaklığını piyasaya sürdü.

Lenovo ThinkReality VRX öncelikle Snapdragon XR platformuyla donatılmış ve küçük bir form faktörüne sahip. Bunun ile beraber yeni tasarım optikler ile karşımıza çıkıyor.. Yeni VR başlığı, birden çok işleve sahip yüksek kaliteli, güvenli bir kurumsal meta veri deposu platformu olarak karşımıza çıkarken, cihaz kullanıcılara uçtan uca kurumsal hizmetlerin eksiksiz bir tamamlayıcısını sağlıyor.

Lenovo ThinkReality VRX

Lenovo ThinkReality VRX, ayrı bir aygın olarak kullanılabilir durumda olacak aynı zamanda PC gibi cihazlara entegre edilerek de kullanılabilir.  NVIDIA CloudXR dahil olmak üzere bulut tabanlı işleme çözümlerini destekliyor. Kulaklık, üst düzey GPU tabanlı performansı ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. VR başlığı, içeriği görüntülemek için altı dereceye kadar hareket imkanı sağlayan dört ön kameraya sahiptir. Lenovo, ürün ve çözüm serisini sergilemek için Metaverse’de yer almak için kurumsal yazılım satıcılarıyla işbirliği yapıyor. 

Lenovo ThinkReality VRX kulaklığının önümüzdeki yılın başlarında piyasaya çıkması bekleniyor. Ancak cihaz, bu yıl içinde Lenovo’nun çeşitli ortaklarına erken erişim için sunulacak. Cihazın küresel pazardaki çıkışı ve fiyatının belli olmadığını söyleyelim.

Google Pixel 7 ve 7 Pro, Google Play Console’da görüldü