Ana sayfa Dosya Konusu İşte Steam'e göre yılın en iyi oyunları!

İşte Steam’e göre yılın en iyi oyunları!

Valve’in, Steam kullanıcılarının oylarıyla belirlediği yılın en iyi oyunları listesi nihayet belli oldu. İşte oyun severlerin oylarıyla belli olan o listenin detayları.

Steam için PC oyunculuğunun can damarlarından biri diyebiliriz. Zira günümüzde pek çok PC oyuncusu, yeni bir oyun alacağı zaman ilk adresi Steam oluyor. Gerçi son zamanlarda Epic Games Store ve Origin gibi farklı isimler de mevcut. Fakat hala dijital oyun satışında Steam’in açık ara 1 numara olduğunu da inkar edemeyiz.

Hatırlanacağı üzere Valve geçtiğimiz yılın sonlarına doğru oyun dünyasının en iyileri için bir oylama başlatmıştı. Öncelikli olarak adaylar belirlenmiş ve sonrasında yılın en iyi oyunları için geri sayım başlamıştı. Nitekim oyun severlerin oyları ile belirlenen yılın en iyi oyunları listesi geçtiğimiz gün açıklandı.

Listeyi sizle paylaşmadan önce Steam’in yılın en iyi oyunları ödülleri hakkında kısa bir hatırlatmada bulunalım. Valve bu listeyi hazırlarken oyunların çıkış tarihini göz önünde bulundurmuyor. Yani bu listeye dahil edilen bir oyunun 2018’de çıkmış olma zorunluluğu yok. Herhangi bir oyun 2016’da çıkmış olsa bile eğer Steam kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu tarafından oynanıyorsa ve listede yeterli oyu almışsa birinci seçilebilir.

O yüzden listede gördüğünüz isimler için kafanızda “bu oyun şu tarihte çıkmıştı nasıl seçilmiş” gibi bir soru işareti oluşması.

Evet, şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Steam kullanıcılarına göre yılın en iyi oyunları listesi ile başbaşa bırakalım.

PC oyuncularına göre yılın en iyi oyunları

Yılın Oyunu

PUBG

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler