Elon Musk’ın çocuğu, artık Musk soyadını taşımak istemiyor!

Elon Musk ve Twitter cephesinde şaşırtıcı gelişme

Sık sık mal varlığı ve girişimleriyle gündeme gelen Elon Musk, bu sefer aile ilişkileriyle gündeme oturdu.

Elon Musk’ın çocuğu, artık Musk soyadını taşımak istemiyor! ElonMusk, dünyanın gördüğü en önemli milyarder dâhilerden biri. Girişimleri sayesinde bir taraftan servetine servet katan ünlü isim, diğer taraftan ise bu teknolojiler sayesinde insanların gündelik hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Ancak iş dünyasında oldukça başarılı bir isim olan Elon Musk’ın aile yaşantısı için aynı şeyleri söylemek pek kolay değil.

Twitter ve Elon Musk davası 28 Ekim'e ertelendi

Bu zamana kadar 3 defa evlenen Elon Musk’ın tam olarak kaç çocuğu olduğu bilinmese de, birçok kaynak Musk’ın toplam 9 çocuğunun olduğunu belirtiyor. Ancak Elon Musk’ın çocukları arasında en ünlüsü aynı zamanda en büyüğü de olan Xavier Alexiander Musk.

Elon Musk Twitter davası 17 Ekim'de başlıyor

Elon Musk’ın çocuğu, artık Musk soyadını taşımak istemiyor!

Geçtiğimiz aylarda babasına karşı olan açıklamalarıyla gündeme gelen genç Musk, son olaraksa bundan sonra babasıyla hiçbir iletişim kurmak istemediğini ve bu nedenle de onunla aynı soyadı taşımak istemediğini belirterek mahkemeye başvurdu. İsmini Vivian Jenna Wilson olarak değiştiren genç birey aynı zamanda kimlik üzerindeki cinsiyetinin de erkekten kadına çevrilmesi yönünde başvuruda bulundu.

Elon Musk ve Twitter davasında yargıçtan ilk yorum!

Bu gelişme üzerine bir açıklama yapan Elon Musk, çocuğu ile arasının bozulmasının nedeni olarak okullarda verilen eğitimi gördüğünü söyledi. Musk’a göre okullar zenginleri şeytanlaştıran bir anlayışa sahip ve çocuğu ile arasının bozulmasının arkasında yatan asıl sebep de bu. Ünlü milyarder açıklamasının sonunda diğer çocuklarıyla arasında herhangi bir sorun bulunmadığını da belirtti.

Galaxy Tab S9 serisi ne zaman çıkacak?