Ana SayfaGenelElon Musk Twitter sevdasından vazgeçmiyor

Elon Musk Twitter sevdasından vazgeçmiyor

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk’ın Twitter serüveni bir türlü gündemden düşmüyor. İşte ünlü isim ile Twitter arasında yaşanan son gelişme.

Elon Musk Twitter sevdasından vazgeçmiyor. Elon Musk’ın Twitter’ın bir kısım hisselerini almasıyla başlayan ve ardından uzun aylar boyunca devam eden süreç, bu gidişle yılın sonuna kadar devam edecek gibi görünüyor. Hatırlanacağı üzere bu sürecin fitilini ateşleyen olaysa, Elon Musk’ın Twitter’deki bot hesap sayısının kendisine söylendiği gibi %5 civarında olmadığını, oranın iddia edilenden çok daha fazla olduğunu iddia ederek alım sürecini iptal ettiğini duyurmasıyla başlamıştı.

Elon Musk ve Twitter cephesi kızıştı

Bu konuya ilişkin derhal bir açıklama yapan Twitter yönetimi ise, Elon Musk’ın dava edileceğini iddia etmiş ve gerçekten de birkaç güç içerisinde mahkeme yoluna gidildiği duyurulmuştu. İşte bu olaylar sonrası bir müddet sessizliğe gömülen Elon Musk, nedendir bilinmez son günlerde yeniden bu yarayı kaşımaya başladı.

Twitter, Elon Musk'a adeta atar yapıyor!

Elon Musk Twitter sevdasından vazgeçmiyor

Özellikle son 10 gündür Twitter’da bulunan bot hesap sayısının sanılandan çok daha fazla olduğuna dair paylaşımlar yapan Elon Musk, bu paylaşımlarından birinde Twitter CEO’su Parag Agrawal’a oldukça ilginç bir öneride bulundu. Musk Agrawal’a hitaben yaptığı paylaşımda, kendisiyle herkesin önünde bu konuyu tartışmak istediğini ve Twitter’da iddia edildiği gibi bot hesap sayısının %5’i geçmediğinin kanıtlanması için bu fırsatın kullanılması gerektiğini dile getirdi.

Twitter, Elon Musk'a dava açmaya hazırlanıyor

Ünlü milyarder, bu isteğinin yerine getirilmesi halinde ise anlaşmanın ilk şartlarıyla olduğu gibi kaldığı yerden devam edeceğinin de sözünü verdi. Ancak Twitter tarafından şu an için bu paylaşıma verilmiş bir yanıt bulunmuyor. Şirket muhtemelen yeni bir açıklama yapmak için Elon Musk’a açtığı davanın sonuçlanmasını bekleyecek.

İkinci el otomobil fiyatları düşebilir!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting