Heyecanla Beklenen Elden Ring DLC’sinden Yeni Fragman

Elden Ring DLC

Heyecanla beklenen Elden Ring DLC’sinden yeni bir fragman yayınlandı. Shadow of the Erdtree adını taşıyan ek paket, 21 Haziran’da çıkacak.

Demon’s Souls, Dark Sould, Bloodborne gibi büyük beğeni kazanan oyunlara imza atan From Software stüdyosu, halihazırda oyun dünyasının en prestijli stüdyolarından biriydi. Ancak 2022’de çıkan Elden Ring ile birlikte seviye atladı. Çünkü Elden Ring sadece tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak değerlendirilmekle kalmadı, aynı zamanda satış performansıyla da bu başarıyı taçlandırdı. From Software’in bugüne kadar çıkardığı en popüler oyun olan Elden Ring, önümüzdeki ay yeniden gündeme taşınacak. Zira heyecanla beklenen Elden Ring DLC’si Shadow of the Erdtree önümüzdeki ay oyunseverlerle buluşacak.

Oyunseverler Elden Ring DLC’si için gün saymaya devam ederken, From Software, heyecanla beklenen bu DLC’den yeni fragman daha yayınlandı. Hikâye odaklı, yaklaşık üç dakikalık bu fragman, Shadow of the Erdtree adlı ek pakette oyunseverleri nasıl bir maceranın beklediğini gözler önüne seriyor. Fragmana eşlik eden açıklama şöyle diyor: Gölge Diyarı’nın tarihini öğrenin; Daha önce görülmemiş olan bu diyar 21 Haziran 2024’te ortaya serilecek.

Fragmanda Gölge Diyarı’nda korku saçan, DLC’nin asıl kötüsü Messmer the Impaler’ı görme şansı yakalıyoruz. Öte yandan DLC’de göreceğiz yeni canavarlardan bazıları da bu fragmanda boy gösteriyor.

elden ring shadow of the erdtree 2

GPT-4 Turing Testini Çoktan Geçti