Dune 2 filminden ayrıntılar gelmeye başladı

Dune 2 filminden ayrıntılar gelmeye başladı

Dune filmi dünya çapında ciddi bir başarı elde etti ve büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Filmin hayranları şimdiden ikinci film için dört gözle bekliyor. Filmin yıldızlarından Zendaya hayranları mutlu edecek bazı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

Dune filmi çıkmadan önce, Zendaya kesinlikle filmde daha fazla yer alacak gibi görünüyordu. Fragmanlar, Zendaya tarafından canandırılan Chani’nin karakterinin, Paul Atreides’inin rüyalarına bir kızdan daha fazlası olacağını ima ederken, asıl filmin kendisi bu konuda oldukça kısıtlı çıktı. Neyse ki, devam filminde bu durum değişecek.

Sürpriz gişe rekoru kıran film için Deadline’a konuşan Zendaya, Chani’nin hikayesinin gelecek ikinci filmde çok daha fazlasıyla karşımıza çıkacağını söyledi. Buna göre Zendaya hayranları ikinci filmde Chani karakterini çok daha fazla görecek.

Dune 2 filminden ayrıntılar gelmeye başladı

Oyuncu sette geçirdiği sürenin kısa olmasına rağmen, Ürdün’de geçirdiği zaman hakkında olumlu şeyler söylemekten başka bir şeyi olmadığını belirtti.

İkinci filmde karakteri daha çok görmemiz bir yana kitaplara da daha sadık bir senaryoya sahip olacağız. Zendaya, Paul ve Chani arasındaki aşkın kitaplar boyunca yaşayacağını ve süreceğini bildiğinden, romanın hayranlarını mutlu edecek oldukça parlak şeyler söyledi. Zendaya: Chani ve Paul arasındaki ilişkiyi kimya olarak çok iyi yansıtacaklarını duyurdu. İkinci filmin 2022 yılında gelmesi bekleniyor ve hayranlar şimdiden oldukça heyecanlı diyebiliriz.

Üç boyutlu yazıcılar canlı nesneler üretmeye başladı: Bu bir devrim