Dragon Age 4 çıkış tarihi netleşiyor


Bioware’in başarılı RPG serilerinden biri olan Dragon Age’in yeni oyunu geliyor. Peki Dragon Age 4 ne zaman satışa sunulacak? İşte konu hakkındaki detaylar.

Dragon Age serisinin son oyunu olan Inquisition, 2014 yılında raflardaki yerini almıştı. EA Games ve Bioware işbirliğiyle geliştirilen yapım genel olarak beklentileri karşılamayı başarmıştı. Fakat satış rakamları konusunda EA pek memnun olmadı. Dolayısıyla serinin yeni oyunu için bekleme süresi biraz daha uzadı.

Son günlerde Dragon Age 4 hakkındaki dedikodular ayyuka ulaşmış durumda. Artık Dragon Age 4’ün 7 Aralık’ta gerçekleşecek olan The Game Awards 2018 sırasında duyurulması planlanıyor.

Yeni Dragon Age oyunu ne zaman çıkacak?

Oyun hakkında ortaya çıkan son dedikodulara göre, Bioware geçtiğimiz yıla kadar Dragon Age 4 üzerinde muazzam bir ilerleme kaydetmiş. Fakat EA yetkilileri, Bioware’ın Dragon Age yerine Anthem’e odaklanmasını isteyince işler değişmiş.

Bioware’in yaklaşık olarak 1 yıldır yeni Dragon Age oyunu üzerinde çalışmadığı belirtiliyor. Anthem’in yapım aşamasının sona yaklaşması nedeniyle, Dragon Age üzerindeki çalışmalar da tekrardan başlamış. Genel kanı oyunun çıkış tarihinin 2021’den önce olmayacağı yönünde. Bu da serinin yeni oyununun, yeni nesil konsollara geleceği ihtimalini güçlendiriyor. Bioware, serinin yeni oyunu için henüz bir isim üzerinde karara varmamış. Oyunun çıkış tarihine henüz uzun bir zaman olduğu için isim konusunda aceleci davranılmayacağı düşünülüyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

PlayStation Classic ilk gününde hacklendi


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin