Ana SayfaGenelDisney+ yeni projesini duyurdu

Disney+ yeni projesini duyurdu

Disney+ yayın akışı devleri arasında iddiali bir yere sahip. Şirket şimdi yeni bir belgeseli bünyesine ekliyor. İşte tüm detaylar.

Wagatha Christie isimli yeni Disney+ belgeseli, eski Manchester United ve İngiltere futbol süperstarı (ve şu anki DC United teknik direktörü) Wayne Rooney ile evli olan yayıncı Coleen Rooney’nin hikayesini anlatacak. Sosyal medya sayesinde yeni ve farklı bir karaktere bürünen dava bir ünlünün Instagram Hikayelerinin sızdırılmasına odaklanıyor. Özel hayatı sızdırılan Rooney’nin sızıntıların kaynağının Vardy olduğunu kamuoyuna açıklamasının ardından gündemden düşmeyen olay şimdi belgeselleşecek. Açıkçası şu anda yayın akışı devleri arasında ciddi bir rekabet söz konusu. Hal böyle olunca da şirketler birbirlerine fark atmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu kapsamda sosyal medyada olay olan ve bir ünlünün hayatına odaklanan bu mevzu da son derece ilgi görecektir.

Disney+ yeni projesini duyurdu

Özel hayatı ifşa olan ünlü isimler olayı mahkemeye taşıdı ancak söz konusu mevzular çoktan yayıldı bile. Wagatha Christie isimli belgesel üzlü yazar Agatha Christie’ye de gönderme yapıyor. Agatha Christie bir dizi ünlü kitabın yazarı olarak biliniyor. Poirot ve Miss Marple serileri de dahil olmak üzere dedektif hikayelerine odaklanan isim oldukça ünlü. Kelime oyunu ile karşımıza çıkacak yapım yayın akışı devleri arasındaki rekabeti daha da fazla kızıştıracaktır.

LG UltraGear OLED oyun monitörünü ve Ultrafine Display Ergo AI’ı piyasaya sürdü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting