Efsane Nokia modelleri tekrardan sahaya çıkıyor!

Nokia 6300

Nokia, efsaneleşen modellerini tekrardan satışa sunmaya hazırlanıyor. Daha önce 3310 ile iyi bir rüzgar yakalayan Finli teknoloji devi şimdi aynı başarıyı diğer efsane modelleriyle de yakalamanın peşinde. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Efsane Nokia modelleri tekrardan sahaya çıkıyor!. Nokia’nın akıllı telefon dünyasındaki macerası herkesin malumu. İlk etapta yeni teknolojilere ayak uydurmak isteyen Finli şirket, epey bir süre mücadele etmesine ve geleneksel telefon modellerinden gelen şöhretini arkasına almasına rağmen bunu başaramamış sonrasında ise Microsoft ile oldukça kötü ve unutmak istediği bir dönem yaşamıştı.

Nokia, Oppo'ya patent ihlali nedeniyle dava açtı

Şimdilerde HMD Global markası altında çalışmalarına yeniden hız veren efsane şirket, bir taraftan akıllı telefon ve tablet piyasası için yeni cihazlar üretirken, diğer taraftan ise geleneksel telefon modellerini üretmeye de devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Nokia 8110 ve Nokia 3310 gibi unutulmazları yeniden hatırlatan şirket, şimdi ise Nokia 5110 efsanesinin hatırına Nokia 5110N isimli yeni bir telefonu daha satışa sunmaya hazırlanıyor.

Nokia, HarmonyOS kullanma söylentilerini yalanladı

Efsane Nokia modelleri tekrardan sahaya çıkıyor!

Genel hatları itibariyle selefini hatırlatan yeni 5510N modelinin arka kısmına gizlenmiş kablosuz kulaklık yuvası ve bu yuvaya konumlanmış 2 adet kablosuz kulaklık, şu ana kadar görülmemiş derecede sempatik ve ergonomik bir tasarımın kapılarını aralamış. Eğer bu tasarım bir şekilde akıllı telefonlara da entegre edilebilirse, Nokia aradığı, arzuladığı o pazar payının biletini kesinlikle kapacaktır.

nokia

Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan yeni Nokia 5110N’de 48MB RAM ve 32GB’a kadar harici depolama alanı desteği bulunuyor. Kulaklıkların ise tek şarjla 4 saate kadar müzik dinleme fırsatını sunduğunu hatırlatalım. Eğer siz de bu efsaneyi yeniden hatırlamak isterseniz, telefonu 85 Euro karşılığında satın alabilirsiniz.

Galaxy Watch 5 Serisi’nin destek sayfası şirket web sitesinde yayında


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir