Destiny En Çok Ön Sipariş Alan Orijinal Oyun Oldu

Destiny En Çok Ön Sipariş Alan Orijinal Oyun Oldu

Bungie tarafından geliştirilen 2014’ün en merak edilen oyunları arasında yer alan Destiny, henüz piyasaya sürülmeden satış rekorları kırmaya başladı.

Oyun dünyasının en başarılı serileri arasında yer alan Halo’nun yapımından sorumlu olan Bungie stüdyosu tarafından geliştirilen Destiny, ilk görüldüğü günden beri oyun dünyasının ilgisini üzerinde toplamayı başardı. Oyun dünyasının en pahalı yapımları arasında yer alan Destiny, oyunseverlerden gördüğü yoğun ilgi sayesinde 2014’ün en merak edilen oyunları arasında yer aldı.

Destiy (2)

PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One’a yönelik olarak hazırlanan Destiny‘nin piyasaya sürülmesine hala bir gün kalmış olsa da oyun şimdiden satış rekorları kırmaya başladı. Destiny‘nin oyunseverlerden gördüğü yoğun ilgi hakkında açıklamalarda bulunan oyunun yayımcı firması Activision, geçtiğimiz haftalarda ön siparişe sunulan oyunun başarısına dikkat çekti. Activision’un açıklamasına göre mevcut bir serinin yeni oyunları hesaba katılmayıp, sadece orijinal içerik sunan ilk oyunlar göz önüne alındığında Destiny bu güne kadar en çok ön sipariş olan oyun olmayı başardı.

Alan Wake 2 İçin Hala Umut Var


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir