Ana SayfaGundemDestiny DLC Planları Ortaya Çıktı

Destiny DLC Planları Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ve 2014’ün en başarılı oyunları arasında yer alan Destiny’nin yeni DLC paketleri hakkında ilk detaylar sızdırıldı.

Oyun dünyasının en başarılı serileri arasında yer alan Halo’nun yapımından sorumlu olan Bungie stüdyosu, merakla beklenen yeni oyunu Destiny‘i geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdü. Tüm zamanların en iddialı yapımları arasında yer alan Destiny oldukça yüksek olan beklentilerin biraz altında kalmış olsa da oldukça iyi bir satış grafiği yakaladı ve 2014’ün en başarılı oyunları arasına girmeyi başardı.

Destiny

Destiny‘nin bu başarısını korumak isteyen Bungie online tabanlı yeni oyununu zinde tutmak için sıkı bir çalışma yürütmeye devam ederken, önümüzdeki dönemde kullanıcıların beğenisine sunulacak olan ek içerikler de ortaya çıkıyor. PlayStation’a özel olarak hazırlanan Dark Below ek paketinin geçtiğimiz ay yayınlanmasının ardından şimdi de yeni DLC paketleri hakkında ilk detaylar internete sızdırıldı.

İnternete sızdırılan bu bilgilere göre Destiny kullanıcılarına sunulacak olan ilk DLC paketi 10 Mart’ta yayınlanacak ve House of Wolves adını taşıyacak. House of Wolves’u takip edecek ve Eylül ayında yayınlanacak Comet: Plague of Darkness ise oyun için hazırlanan en büyük ek paket olacak ve bu paket sonrası ortaya adeta yeni bir oyun çıkacak. Eylül ayı sonrası oyun için yayınlanacak diğer ek paketler ise Forge ve Forge of Gods adlarını taşıyacak.

Xiaomi Mi5’ten Yeni Görüntüler Sızdırıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU