Darksiders 3 için ilk oynanış videosu geldi!

darksiders 3 1

Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi duyurulan ve ön siparişe sunulan Darksiders 3 için 11 dakika uzunluğunda sürükleyici bir oynanış videosu yayınlandı. İşte detaylar.

İlk oyunu 2010 yılında raflardaki yerini alan Darksiders, yakında 3. oyunu ile PC ve konsollarımıza konuk olacak. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda mahşerin 4 atlısından biri olan War’ı kontrol etmiştik.

2012 yılında çıkan ikinci oyunda ise bir diğer atlı olan Death’i kontrol etme imkanına kavuşmuştuk. Uzun bir aradan sonra nihayet serinin 3. oyununu da oynama şansına erişeceğiz.

Darksiders 3 için ilk oynanış videosu yayınlandı

Bu sefer kontrol edeceğimiz atlı ise War ve Death’in kız kardeşi Fury olacak.

Fury’nin hikayesine odaklanacak olan Darksiders 3 için ilk oynanış videosu da yayınlandı. IGN aracılığıyla yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videodan da net bir şekilde görüleceği üzere, 3. oyunda da serinin temel dinamikleri kendisini hissettiriyor.

4 atlı içerisindeki tek dişi karakter olan Fury, özünde bir büyücü. Yapımcılar karakterin bu yönünü oyuna da yansıtmaya çalışmışlar.

Fury oyunda Yedi Ölümcül Günah’ı yakalayıp yok etmeye çalışacak. Oyunda ilerledikçe Fury’nin tüm güçlerini kullanma imkanına da erişmiş olacağız.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak satışa sunulacak olan Darksiders 3, 27 Kasım’da raflardaki yerini alacak. Oyunun şu an ön siparişte olduğunu da tekrardan hatırlatalım.

PUBG Mobile Android sürümü yayınlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir