PUBG Mobile Android sürümü güncellendi

pubg

Tüm dünyada milyonlarda kullanıcıya sahip olan PUBG Mobile, Android platformundaki test sürecinin yavaş yavaş sonuna geliyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Geçtiğimiz yıl PC için yayınlanan PlayerUnknowns Battlegrounds kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine erişmeyi başarmıştı. Arkasına aldığı rüzgarla önce Xbox One, ardından da mobil platformlarda boy gösteren PUBG, şu anda milyonlarda kullanıcıya ulaşmış durumda. Özellikle PUBG Mobile ile oyunun toplam bazdaki kullanıcı kitlesi, hatırı sayılır seviyede genişledi. Muhtemelen önümüzdeki günlerde Android sürümünün tamamlanmasıyla birlikte, oyunun gelirlerinde de önemli bir artış yaşanacaktır.

PUBG Mobile Android sürümü tamamlanmak üzere

Bilindiği üzere PUBG Mobile Android sürümü Tencent tarafından geliştiriliyor. Tencent, oyun tamamlanmamış olmasına karşın beta sürümünü tüm kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Şimdiye kadar 0.6.0 versiyonuyla oynanan oyun geçtiğimiz gün 0.7.0’a yükseldi. Bu güncelleme ile birlikte oyuna War isimli yeni Arcade modu, SLR keskin nişancı tüfeği ve taşınabilir dolap gibi özellikler eklendi.

Bilmeyenler için dip not olarak belirtelim. PUBG’nin Android sürümü hali hazırda tamamlanmış değil. Basit bir beta sürümü. Dolayısıyla bu beta sürümü ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ayrıca herhangi bir oyun içi satın alım da söz konusu değil.

Muhtemelen oyunun final sürümüne geçilmesiyle birlikte oyun içi satın alımlar da aktif hale getirilecektir.

Şimdilik Tencent’in PUBG’nin Android sürümünü ne zaman gold aşamasına getireceği henüz netlik kazanmış değil. Bekleyip göreceğiz.

En iyi Cosplay çalışmaları


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin