Darksiders 3 çıkış tarihi açıklandı


Uzun süre önce duyurulan Darksiders 3’ün çıkış tarihi de sonunda netlik kazandı. THQ Nordic, Darksiders 3 çıkış tarihi ve oyunun ön sipariş fiyatları hakkında kısa bir açıklama yaptı.

Mahşerin 4 atlısının hikayesini konu edinen Darksiders serisinin ilk oyunu 2010 yılında raflardaki yerini almıştı. İlk oyunda mahşerin 4 atlısından biri olan War yani Savaş’ı kontrol ediyorduk. İlk oyunun sonunda diğer 3 atlının da hikayeye dahil olduğunu görmüştük.

Serinin ikinci oyunu ise 2012 yılında PC ve konsollarımıza konuk olmuştu. İkinci oyunda mahşerin 4 atlısından bir diğeri Death yani Ölüm’ü kontrol ediyorduk. Sürpriz bir sonla biten ikinci oyunun ardından seri uzun süreli bir sessizliğe gömüldü.

Darksiders 3 çıkış tarihi netleşti

Nihayetinde geçtiğimiz yıl, serinin yeni oyunu olan Darksiders 3 duyuruldu. THQ Nordic oyunun geliştirme aşamasında olduğunu açıklamış ve yapım hakkında kısa bir tanıtım videosu yayınlamıştı.

Yayınlanan videoda Fury, War ve Death’i görmüştük. Nitekim bu videoyla birlikte Darksiders 3’teki ana karakterimizin tek dişi atlı olan Fury olacağı da kesinleşmiş olmuştu.

THQ Nordic, uzun bir bekleyişin ardından Darksiders 3 çıkış tarihi ve fiyatlarını da açıkladı. Darksiders 3 çıkış tarihi, 27 Kasım olarak belirtildi. Oyunun standart sürümünün 59 dolardan, özel sürümünün ise 149 dolardan satışa sunulacağı açıklandı.

Darksiders 3’ün tüm platformlar için eş zamanlı olacak satışa sunulacağını da belirtelim.

Silent Hill Homecoming için ilginç mod


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin