Ana sayfa Genel Cyberpunk 2077 TPS olarak da oynanabilir!

Cyberpunk 2077 TPS olarak da oynanabilir!

Şimdiden 2020’nin en çok merak edilen oyunları arasında giren Cyberpunk 2077 ile ilgili bazı yeni detaylar ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki ayrıntılar.

The Witcher 3 Wild Hunt’ın yapımcısı CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 hakkında bazı yeni detaylar ortaya çıktı. Son olarak E3 2019’da görücüye çıkan yapım, kadrosuna kattığı Keanu Reeves ile büyük ses getirmeyi başarmıştı.

Şimdiden önümüzdeki yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan Cyberpunk 2077, gelecek nesle damgasını vuracak gibi görünüyor.

The Witcher dizisi ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı

RPG tarafında The Witcher 3 Wild Hunt gibi ikonik bir isim haline gelmesi beklenen yapım, farklı tarzlara da hitap edecek.

Cyberpunk 2077 TPS mi olacak?

Geçtiğimiz günlerde CD Projekt Red ekibinden Alvin Lui oyun hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Oyunu en zor seviyede oynayanların hiç bir göstergeye sahip olmayacaklarını söyleyen Lui (ekranda mermi sayısı, minimap vb.) farklı tarzlara hitap eden bir yapım geliştirdiklerini ifade etti.

CD Projekt Red’in yetkili ismi The Witcher’ı sevip FPS tarzından hoşlanmayanlar için de çeşitli ayarlarımız olacak dedi. Bu oyunda farklı bir TPS modunun da olacağı şeklinde yorumlandı. Yani ayarlar kısmından oyunu dilersek FPS, dilersek de TPS olarak oynayabileceğiz. En azından Lui’nin söylediklerinden çıkan anlam bu. Tabi ki yine de emin olabilmek için resmi duyuruyu beklememiz gerekiyor. Sonuçta Cyberpunk’ın çıkmasına daha uzun bir süre var.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler