Ana SayfaGenelCRIMESIGHT 14 Nisan’da yayınlanacak

CRIMESIGHT 14 Nisan’da yayınlanacak

Konami yeni çok oyunculu simülasyon PvP oyunu CRIMESIGHT’ın resmi çıkış tarihini duyurdu.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen başarılı kapalı beta testi süreci ardından CRIMESIGHT , 14 Nisan 2022’de Steam  üzerinden piyasaya sürülecek.

Lansman öncesinde KONAMI, oyuncuların CRIMESIGHT‘ı deneyimleyebilmesi için oynaması ücretsiz bir demo hafta sonu düzenleyecek. Oyuncular, 24 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında CRIMESIGHT demosuna kayıt yaptırabilirler.

CRIMESIGHT

Londra, 2075. Ağ verilerine dayalı olarak gelecekteki suçları tahmin etmek için Foresight AI adlı son teknoloji bir tahmin sistemi geliştirilmiş ve dünya çapında suç oranı %90 oranında azaltılmıştır. Ne var ki sistem, kısa süre sonra, dünyayı yıkıma götürebilecek kaçınılmaz bir olayı öngörür. Bunun üzerine Foresight AI geliştiricileri, bu tüyler ürpetici suçlar gerçekleşmeden önce izleyip çözebilen yeni bir yapay zeka ortaya koyarlar ve ona klasik edebiyatın eşsiz dedektifine bir gönderme mahiyetinde “Sherlock” adını verirler.

 Birkaç vaka üzerinde çalışırken, Sherlock korkunç gerçeği keşfeder: Avını bekleyen bir örümcek misali tüm bu vakaların ardında Sherlock’un yeteneklerine rakip olabilecek bir yapay zeka olan Moriarty yatmaktadır.

CRIMESIGHT

CRIMESIGHT’ta oyunculardan biri cinayet işleyen “kötü adam” rolünü üstlenirken, diğeri de kötü adamın gelecekteki kurbanı olan “hedef” rolünü üstleniyor. Moriarty tarafındaki oyuncu, suçu işleyebilmek için hedefleri yerine getirmeye çalışırken Sherlock tarafındaki oyuncular da bunun olmasını engellemeye çalışıyorlar. Oyun boyunca hem hedef hem de katil yavaş yavaş su yüzüne çıkıyor. Peki siz hangi taraftasınız?

CRIMESIGHT tüm dünyada aynı anda yayınlanacak ve Japonca, İngilizce, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Korece, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya – İspanyolca) ve Portekizce (Brezilya-Portekizce) olmak üzere 11 dili destekleyecek.

Pera Palas ‘ta Gece Yarısı karakterlerini yakından tanıyalım!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting