Clubhouse internet tarayıcıları üzerinden kullanılabilecek: Yepyeni özellik

Clubhouse kullanıcı verileri Dark Web'de satılıyor iddiası!

Clubhouse internet tarayıcıları üzerinden kullanılabilir hale geliyor. Kısa bir süre içerisinde bu özellik tüm kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek. Hadi gelin merak edilen ayrıntılara birlikte bakalım.

Clubhouse internet tarayıcıları ile kullanılabilir olmaya hazırlanıyor. Özellikle son dönemlerde isminden sürekli bahsettirmeyi başaran bu platform şimdilerde yeni özellikler kazanıyor. Bugüne kadar sadece mobil cihazlarda kullanmak mümkündü. Şimdi ise internet tarayıcılarına özel bir versiyon geliyor.

Henüz resmi olarak yürürlüğe girmiş olmasa bile elde edilen bilgilere baktığımızda uygulamanın geliştiricileri internet tarayıcılarına entegrasyon istiyor. Hatta konu ile ilgili çalışmalar daha şimdiden başlatıldı. Böylece uygulamanın mobil versiyonunda oluşturulan odaların linkleri sosyal medya üzerinden veya e-posta ile başkalarına sunulabilecek.

Clubhouse internet tarayıcıları ile çalışabilecek

Clubhouse ile ilgili gelecek olan bu yeni güncelleme şimdilik ABD’de sayılı kullanıcı üzerinde test ediliyor. Üye olmayan kullanıcıların odaya katılımı sağlanıyor. Böylece çok daha fazla kişiye ulaşmak istiyorlar. ABD verilerine bakıldığında şimdiden iyi sonuçlar elde ettiklerini görüyoruz.

Clubhouse internet tarayıcıları

Her ne kadar bu uygulama herkese yayılmak istese bile yine de üyelerine bazı ayrıcalıklar tanımak istiyor. Mesela kendi platformuna üye olan kişiler oda oluşturmak ve link paylaşmak gibi özellikler kullanabilecek. Üye olmayanlar ise bu tür özellikleri kullanamayacak. Böylece üye olan kişiler için bir ek özellik sunulmuş olacak.

LinkedIn Clubhouse tarzı sesli etkinlikler sunacak

Clubhouse internet tarayıcıları üzerinden kullanılabilir olma özelliğini herkese yaymaya başlayacak. Kısa bir süre içerisinde bu özelliğin Türkiye gibi ülkelere de gelmesi bekleniyor. Peki siz uygulama tarafından getirilen yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.