Ana sayfa Genel Call of Duty Ghosts 2 hakkında ilk resmi açıklama

Call of Duty Ghosts 2 hakkında ilk resmi açıklama

Call of Duty serisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Ghosts’un devamı mı geliyor. İşte Call of Duty Ghosts 2 hakkındaki ilk detaylar.

Bilindiği üzere Activision her yıl yeni bir Call of Duty oyunuyla karşımıza çıkıyor. Yayıncı stüdyonun bünyesinde bulunan Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer Games tarafından geliştiriliyor. Bu stüdyolar her yıl sırayla yeni bir CoD oyunu satışa sunuyorlar.

Örneğin 2018’de çıkan CoD oyunu BlackOps 4 Treyarch imzası taşıyordu. 2019’daki COD oyunu ise Infinity Ward tarafından geliştirilecek. 2020 yılındaki oyun ise Sledgehammer logosunu taşıyacak. Yani her bir stüdyonun yeni oyunu geliştirmek için 2 seneyi aşkın zamanı oluyor diyebiliriz.

Call of Duty Ghosts 2 için ilk açıklama

2019’da çıkacak olan CoD oyunu az önce de belirttiğimiz üzere Infintiy Ward tarafından geliştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde yapımcı ekibin yetkili isimlerinden biri olan Ashton Williams, şahsi twitter hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştirmişti. Bu paylaşım sonrası sıradaki CoD oyununun, Call of Duty Ghosts 2 olacağına dair dedikodular yayıldı.

Activision’a yakınlığıyla bilinen isimlerden biri olan Jason Schreier konu ile ilgili yaptığı açıklamada Call of Duty Ghosts 2 üzerine bir çalışma olmadığını belirtti. Yani Schreier’in açıklamalarına göre sıradaki CoD oyunu Ghosts 2 olmayacak.

Hatırlanacağı üzere Call of Duty Ghosts, 2013 yılında satışa sunulmuştu. Fakat oyun senaryo ağırlıklı bir yapıda olduğu için Activision bu projenin devamına sıcak bakmıyor olabilir.

PS5’e rakip geliyor! Mad Box!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler