Ana sayfa Genel CoD Black Ops 4 sadece online oynanacak!

CoD Black Ops 4 sadece online oynanacak!

Bu yılın son çeyreğine doğru satışa sunulacak olan Call of Duty Black Ops 4 ile ilgili şok edici bir gerçek ortaya çıktı. Bilindiği üzere Call of Duty oyunları, online olarak oynanabilen çoklu oyuncu modları haricinde hikaye modlarıyla da oyun severlerin ilgisini çeken bir seri. Fakat görünen o ki CoD Black Ops 4 ile bu furya sona erecek. Keza sızdırılan son bilgilere göre, serinin yeni oyununda Campaing yani hikaye modu yer almayacak.

CoD Black Ops 4 hikaye modundan mahrum olacak

Bilindiği üzere Activision, Call of Duty oyunları geliştirmesi için 3 farklı stüdyo görevlendirmiş durumda. Her bir stüdyo sırası geldiğinde geliştirdiği oyunu satışa sunuyor. Dolayısıyla bir stüdyoya yeni bir CoD oyunu geliştirmek için 3 senelik bir süre veriliyor. Activision, CoD oyunları için Infinity Ward, Treyarch ve Sledgehammer ile işbirliği halinde.

Geçtiğimiz sene satışa sunulan CoD WW2, Sledgehammer tarafından geliştirilmişti. Bu sene ise sıra Treyarch imzalı CoD oyunua geldi.

Fakat ortaya atılan son söylentilere bakacak olursak, Treyarch için 3 senelik zaman dilimi yeterli olmamış. Keza dünyanın önde gelen bazı oyun mecraları tarafından da doğrulanan haberlere göre, Treyarch CoD Black Ops 4 için geliştirdiği hikaye modunu zamanında bitirememiş. İşin ilginç kısmı ise önümüzdeki süre zarfında da hikaye modunun yetişmesi mümkün değilmiş. Treyarch da oyunu ertelemek yerine hikaye modunu tamamen iptal etmeyi tercih etmiş. Şimdi bu duruma oyun severlerin nasıl bir tepki vereceği ise büyük merak konusu.

God of War için daha fazla beklemeyin!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler