Bitcoin fiyatı yükseliş sinyali veriyor

Bu altcoin yükselişe

Bitcoin’in değeri uzun süredir bu kadar düşük olmamıştı. Fakat Ocak ayı içerisinde geçtiğimiz gün en yüksek seviyesine ulaşan BTC, yatırımcılarına umut verdi. Peki yükseliş devam edecek mi? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Bitcoin fiyatı yükseliş sinyali veriyor! Kripto para denilince akla gelen ilk isim olan Bitcoin’in inişli çıkışlı bir performans sergilemesi öyle zannediyoruz ki kimseyi şaşırtmıyordur. Bugüne kadar onlarca belki de daha irili ufaklıları sayarsak yüzlerce geri çekilme ya da sıçrama yaşayan lider kripto para birimi, 2021 yılı içerisinde rekor seviye olan 70 bin dolarları görmüştü.

340 milyon sterlin değerinde Bitcoin'i yanlışlıkla kaybetti!

Bununla birlikte 2021 yılının sonlarına doğru büyük bir düşüş trendine giren BTC, 2023’ün ilk ayında da bu durumu sürdürerek 17 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Bu durum, Bitcoin’in 2021 yılından bu yana en kötü Ocak ayını geride bıraktığı manasına geliyor. Tabi akıllardaki soru, en kötüsünü geride bıraktık şimdi daha kötüsü geliyor durumunu mu yaşayacağız yoksa kötü günler geride kaldı artık önümüz yaz mı diyeceğiz.

Bitcoin yatırımcıları bu detaya

Bitcoin fiyatı yükseliş sinyali veriyor

Tabi bu sorunun yanıtını verebilmek oldukça güç. Bildiğiniz üzere piyasada bitmek tükenmek bilmeyen ayı piyasası ve boğa piyasası temsilcileri var. Ayı piyasası temsilcileri Bitcoin’deki bu düşüşün devam edeceği ve en az 14 bin dolarlara kadar gerileyeceğini iddia ederlerken, Boğa piyasası temsilcileri ise uzun vadeli hedefin 80 bin dolar olduğu konusunda ısrarcılar.

Dev balinalar Bitcoin

Bu birbirine zıt iki kutuptan da anlaşılacağı üzere, aslında kimsenin gerçekten ne olacağını bildiği falan yok. Bu yüzden özellikle kripto para varlıkları gibi son derece riskli piyasalarda işlem yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmanız, bütün durumu iyi bir şekilde tahlil ederek sadece kendi bilgi ve deneyimlerinize göre işlem açmanız en doğrusu olacaktır.

Storytel ’de en çok dinlenen kitap ‘ Kaplanın Sırtında ’ oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir