Yeni Joker filmi için Batman sinyali

joker filmi

Hali hazırda Joker 2’nin çekimleri devam ediyor. İlk filmi ile büyük bir başarı yakalayan Joker’in devam filminde Batman’in de olacağı iddia ediliyor. Asıl merak edilen ise Batman rolünü kimin canlandıracağı. İşte konunun detayları.

Yeni Joker filmi için Batman sinyali! DC, Joker’in baş düşmanı Batman’in yeni filminin vizyona girmesi için gün sayıyor. 4 Mart’ta vizyona girecek olan Batman filmi, başrol oyuncusunun açıklanmasının ardından büyük tepki aldı. Alacakaranlık filmindeki Edward Cullen rolüyle hatırlanan Pattinson, kimileri tarafından Batman rolüne atfedilse de kimileri tarafından yeni Batman olarak kabul görmedi.

joker

Batman’in ezeli rakibi Joker ise son filmiyle 11 dalda Oscar’a aday gösterildi. Filmdeki inanılmaz oyunculuğuyla seyircinin beğenisini kazanan Joaquin Phoenix, rolüyle en iyi erkek oyuncu Oscar’ını aldı. Senarist Todd Phillip yazdığı senaryoyla eleştirmenler tarafından eleştirilmiş olsa da başarılı bir iş çıkardığı ortada.

joker 1

Yeni Joker filmi için Batman sinyali

Joker severler, şu anda yaşadığınız heyecanı tahmin edebiliyoruz ancak devam filmi hakkında henüz çok fazla detaya sahip değiliz. Heroic Hollywood’a göre, Warner Bros. Devam filminin ilk taslağını aldı. Bir önceki filmin senaristi Todd Phillip, geçen yılın Mayıs ayında devam filmi için sözleşme imzalamıştı. Filmin bir önceki filmden Arthur Fleck’in hikayesini takip etmesi bekleniyor. İlk filmiyle dünya çapında 1 milyar dolar hasılat yapan filmin devam filminin 2024 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

joker filmi

Joaquin Phoenix’i tekrar Joker olarak izleyeceğiz gibi görünüyor. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yok. Birkaç yıl içinde vizyona girmesi planlanan filmle ilgili duyuru büyük heyecan yaratsa da film hakkında yeni bilgiler için bir süre beklememiz gerekiyor. Şimdilik Robert Pattinson’ı ezeli düşmanı Batman’in yeni filminde izlemekle yetineceğiz.

Anker Soundcore Life P3 TWS : Yüksek ses kalitesi ile fark yaratan kulaklık