Biraz insaf bu fiyata Polo mu olur?

Volkswagen Polo

Aralık ayında gelen zamla birlikte Volkswagen Polo fiyatları da yok artık dedirtti! En boş Polo’nun fiyatı bile 330 bin TL’yi aştı!

Biraz insaf bu fiyata Polo mu olur?! Son 1 yıldır döviz kurları yükseliş eğiliminde olsa da otomobil fiyatlarında öyle çok büyük yükselişler olmamıştı. Ta ki Ekim ayına kadar.

Üstelik geçtiğimiz yılın sonlarında hemen hemen tüm otomobil üreticileri model fiyatlarını yukarı yönlü olarak güncellemişlerdi. 2021’e gelmemizle birlikte düşüşler de başlamıştı.

Muhtemelen önümüzdeki aylarda döviz kurlarında yukarı yönlü bir dalgalanma olmazsa fiyatlar bu seviyelerde kalmaya devam edecektir. Elbette burası Türkiye. Yarın ne olacağını kestirmek hayli güç olabiliyor. dolayısıyla biz fiyatların düşmesini beklerken artan bir fiyat tablosuyla da karşılaşabiliriz. Bu da bizler için çok büyük bir sürpriz olmaz.

Biraz insaf bu fiyata Polo mu olur?

Zira 2020 yılında dünyanın genelinde otomobil satışları durma noktasına gelirken, Türkiye’de ise stok bulunamıyordu. Dolayısıyla ülkemizdeki otomobil sektörüne akıl sır erdirmek pek de kolay olmayabiliyor. O yüzden size tavsiyemiz otomobil alma gibi bir niyetiniz varsa fazla beklememeniz. Zira önümüzdeki süreçte bizleri nelerin beklediğini kestirmek biraz güç.

Dilerseniz aşağıdan güncel Volkswagen Polo fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Lenovo oyuncu tableti gümbür gümbür geliyor: Yolu açın

1.0 80 PS Manuel Impression

Fiyatı: 335.200,00 TL

Volkswagen Polo fiyatları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir