Microsoft’un arama motoru Office 2019’u korsan indirme yöntemini anlatıyor!

office 2019

Microsoft’un arama motoru olan Bing, Office 2019 Download aramasında popüler olan aramayı ön plana çıkarması ile çuvalladı. Çünkü bu sonuç Office 19’un korsan olarak nasıl indirileceğini anlatıyor!

Arama motoru savaşlarında Bing ile faaliyet gösteren Microsoft, bugün çok kötü çuvalladı. Bing’e Office 2019 Download yazıp aratan kullanıcılar, uygulamanın nasıl korsan olarak indirileceğini anında öğrendi. Peki, nasıl mı?

Office 2019 korsan nasıl indirilir? Bing anlatıyor!

Bildiğiniz gibi arama motorları öne çıkan sonuçları ilk başta vurguluyor. Bing, crackfullpc sitesinin adım adım Office uygulamasının nasıl indirileceğini ve yükleneceğini anlattığı siteyi öne çıkarması ile olay konusu oldu.

uTorrent, Serial Key ve ISO kelimelerine de arama sonuçlarında vurgu yapan Bing’in, bu denli büyük bir hata yapıp kendi kalesine gol attığı merak konusu.

Windows 10 19H1 güncellemesinin detayları belli oldu!

Adı üzerine Crack-Full-PC ibarelerinin yer aldığı bir siteyi öne çıkaran Bing, bu hatayı hala düzeltmiş değil. Google karşısında çok eleştirilen Bing’in arama algoritması üzerinde daha çok çalışması gerekiyor.

Office 2019


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin