Binance kurucusu LUNA hakkında açıklama yaptı

LUNC kritik teklife

Binance kurucusu LUNA ile ilgili son derece önemli açıklamalara yer verdi. Bu açıklamalarla birlikte kafalardaki soru işaretleri büyük oranda ortadan kalktı.

Herkesin Twitter paylaşımlarını çok yakından takip ettiği Binance kurucusu LUNA ile ilgili bazı açıklamalara yer verdi. Yaptığı açıklamalara baktığımızda biraz kırıcı ifadeler kullandığını söyleyebiliriz. Birçok kişi 24 saat içerisinde yüzde 97 değer kaybeden LUNA üzerinden ona yüklenmişti.

Binance kurucusu LUNA

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance son dönemlerde bazı tartışmalarla karşı karşıya kalıyor. Şirketin kurucusu şimdilerde LUNA taraftarları ile tartışmak zorunda. Yatırımcılar paralarının çok önemli bir bölümünün yok olması nedeniyle isyanda.

Binance kurucusu LUNA açıklaması

Özellikle üst sıralarda yer alan kripto para birimlerinin düştüğü çok görülmüyor. Fakat LUNA tarihte bir ilk diyebiliriz. Bu kripto para birimi dijital varlıklar listesinde ilk 10 içerisinde yer alıyor. Fakat ani bir şekilde sert düşüş yaşaması yatırımcılarını hüsrana uğrattı.

Binance kurucusu LUNA

Binance CEO’su tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda kendisi “kimseye zorla alın demiyoruz” ifadesini kullandı. Ayrıca piyasanın kendi kurallarının olduğunu belirtti. Yüksek risk sevenlerin bu tür alımlar yaptığının altını çizdi. Yani aslına bakacak olursak yatırımcıların sorumluluk alması gerektiğini belirtti.

LUNA yatırımcıları ne yapacağını bilmiyor

Nisan ayının sonlarında LUNA 96 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Fakat şimdilerde değeri 0,0001913 düzeyine kadar geriledi. Ayrıca UST fiyatına baktığımızda 0,07 dolar olduğunu görüyoruz. LUNA böylece yatırımcısına çok büyük bir zarar vermiş oldu.

Binance kripto paralarda bazı işlem çiftlerini kaldırıyor: Bunlara sahipseniz dikkat edin

Birçok kişinin parası saatleri içerisinde adeta buhar oldu. Binance kurucusu bundan kendilerinin sorumlu olmadığını söylüyor. Yatırımcılar ise dijital para borsasını sorumlu tutmakta kararlı. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe hızlı bir şekilde aktarmaya devam ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir