Binance Türkiye’de iş ilanı yayınladı: Tıkla başvur

Binance kurucusu LUNA

Binance Türkiye’de iş ilanı verildi ve birçok kişinin bu pozisyonlara başvurması istendi. Adaylar, yapılacak elemeler sonucunda bu platformda çalışmaya başlayacaklar. İşte konuyla alakalı merak edilenler.

Kripto para borsaları özellikle şu sıralar fazlasıyla aktif. Sadece alış ve satış işlemleri ile ilgili olan bir durum değil. Ayrıca fiyatlardaki aşırı artışlar ya da yükselişlerle ilgili de değil. Burada asıl ön plana çıkan daha çok yeni elemanlara olan ihtiyaç. Kripto paralar her alanda kazandırdığı gibi burada da ciddi bir kazanç sağlıyor.

Binance küresel çapta bir çok kullanıcıya sahip. Onların daha iyi hizmet alabilmesi için bazı iyileştirmeler yapılması gerekiyor. Bunun sağlanabilmesi amacıyla bazı yeni çalışanlar alınacak. Şirket 5 farklı pozisyon için başvuruları başlattı.

Binance Türkiye’de iş ilanı için hangi pozisyonlar açıldı

Binance tarafından 5 farklı pozisyon açıldığı söylendi. Bunlardan ilki pazarlama alanında oldu. Almanlar ve Türkiye’dekiler için çalışacak pazarlama uzmanları alınacak. Bu kişilerin en az 1 yıl deneyimli olmaları talep ediliyor.

Binance Türkiye'de iş ilanı

Tüm bunlara ek olarak yazılım geliştirme birimi için işe alım yapılacağı belirtildi. Java ve MySQL alanında uzman olması bekleniyor. Ayrıca mutlaka en az 1 yıl kadar deneyimli mühendis olması talep ediliyor. Bu kişinin arka yüz geliştiricisi olarak çalışacağı ifade edildi. Bir diğer önemli pozisyon ise pazarlama müdürü. Bu alanda çalışacak olan kişinin çeşitli kampanyalar düzenlemesi beklenecek.

Binance ile ilgili soruşturma yürekleri ağızlara getirdi

Güvenlik ve müşteri hizmetleri için de şirket alım yapacak. Binance tarafından açılan son pozisyon BT uzmanı oldu. Borsa ile ilgili aksaklık yaşandığında bu kişiler devreye girecek ve gerekli aktarım işlemlerini gerçekleştirecek. Bu bağlantıya tıklayarak Binance iş başvurusunda bulunabilirsiniz.