Samsung yakında Avrupa’da Galaxy A23 5G’yi piyasaya sürecek

s4 1

Samsung, yakında Avrupa pazarında başka bir 5G giriş seviyesi akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planlıyor. Ancak bu sefer şirket, mevcut bir 4G modeli olan Galaxy A23’ün 5G varyantını piyasaya sürecek.

Şu an itibariyle, Galaxy A23 5G lansmanıyla ilgili ayrıntılar hala bilinmiyor, ancak bu yılın ortalarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yarım yıllık döneme yaklaştığımız için Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy A23 5G modeli için yapacağı duyuru hemen köşede olabilir. Bu telefonun piyasaya sürülmesi, markanın Avrupa bölgesindeki uygun fiyatlı 5G Galaxy telefon portföyünü genişletecek.

Galaxy A23 5G

Şu anda şirket, Qualcomm Snapdragon 680 SoC’ye sahip Galaxy A23 4G akıllı telefonunu zaten satıyor. Dolayısıyla, bu modelin 5G varyantının, özellikle kaputun altındaki işlemci açısından donanımda belirli değişiklikler içereceğini güvenle söyleyebiliriz. Haber, konuya yakın kaynaklardan geldi, ancak bu yaklaşan bütçe 5G akıllı telefon için somut bir lansman tarihi şu anda hala büyük.

5G özellikli bir işlemcinin yanı sıra Galaxy A23 5G’nin büyük ölçüde Galaxy A23’ün 4G versiyonuna benzer olmasını bekleyebilirizBaşka bir deyişle, muhtemelen 90Hz yenileme hızına ve Full HD+ çözünürlüğe sahip 6,6 inçlik bir PLS LCD panele sahip olacaktır. Arkada 50 megapiksel birincil kamera bulunurken, ön tarafta 8 megapiksellik bir özçekim kamerası bulunuyor. Büyük bir 5.000 mAh pil takımı, 25W hızlı şarjı destekleyen cihaza güç sağlayacak.

Sony, PS5 üretimini artırıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir