Ana sayfa Oyun Bethesda E3 2019 etkinliğinde sahte alkış efekti kullandı!

Bethesda E3 2019 etkinliğinde sahte alkış efekti kullandı!

Bethesda E3 2019 etkinliğinde sahte alkış efekti kullanmak ile suçlanıyor. Bu iddialar hiç de yersiz değil. Hatta bunu kanıtlayan video bile var!

Fallout 4’ten sonra dikiş tutturamayan ve kendini bitirmeye yemin etmiş firma olan Bethesda, Fallout 76 ile büyük bir çöküş yaşamıştı. Bethesda için E3 2019’u kurtuluş olarak görmüştük ancak firma maalesef ki dişe dokunur bir şey tanıtamamıştı. Hatta Fallout 76’nın Battle Royale modunu duyurarak büyük eleştiri almıştı.

Bugün ise Bethesda‘nın etkinlikte sahte alkış efekti kullandığı ortaya çıktı. Reddit’te bir kullanıcı alkışın sahte olduğunu çok güzel kanıtlamış. Alkışlar yıkılırken kamera bir anda seyircilere çevriliyor. Ekranda görünen 20-25 seyirciden sadece 2-3’ü hafif alkış yaparken görünüyor. Ayrıca alkış efektinin yanında bir de seyirciler WuuW!!! diye bağırıyor.

İndirime giren Xbox One oyunları – 11 Haziran haftası

Kimse kusura bakmasın ama Bethesda, E3 etkinliğinde WuuW!! dedirtecek en ufak bir şey göstermedi. Tüm bunlar göz önünde bulundurduğunda Bethesda’nın sahte efekt kullandığını açıkça söyleyebiliriz. Güzelim firma son 1-2 yıl içerisinde nasıl olur da böylesine kötü işler yapar akıl alır gibi değil.

 

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler