Ana sayfa Oyun Nintendo E3 2019 etkinliğinde tanıtılan tüm oyunlar!

Nintendo E3 2019 etkinliğinde tanıtılan tüm oyunlar!

Nintendo E3 2019 etkinliğinde tanıtılan tüm oyunları sizler için bir araya getirdik. Bakalım Nintendo Switch sahiplerini hangi oyunlar bekliyor?

Nintendo, düzenlemiş olduğu E3 2019 etkinliğinde Nintendo Switch için yeni oyunlarını sergiledi. Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Animal Crossing: New Horizons ve MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order gibi uzun zamandır beklenen oyunları sergileyen Nintendo, umduğumuzu pek sunamadı diyebiliriz.

The Witcher 3’ün de Nintendo Switch’e geleceğinin duyurulması belki de etkinliğin en büyük olayıydı. Ancak The Witcher 3’ün el modunda 540P dock modunda ise 720P çözünürlük sunacak olması pek iç açıcı değil. Grafiklerin downgrade yemesine hiç girmiyorum bile.

İndirime giren Xbox One oyunları – 11 Haziran haftası

Xbox’ın yeni nesili beklemesi, Sony’nin de yine yeni nesili beklemek için etkinliğe bile katılmamasını Nintendo fırsata çevirebilirdi. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın Squel yani devamını duyuran ancak bunun daha geliştirime aşamasında olduğunu belirten Nintendo, yine de özel oyunları ile etkinliği güzel topladı diyebiliriz.

Biz de sizler için E3 2019 etkinliğinde Nintendo Switch için tanıtılan tüm oyunları bir araya getirdik. Bakalım bu oyunlar hoşunuza gidecek mi?

Nintendo E3 2019 oyunları!

Diğer oyunlar için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler