Fallout Shelter Nintendo Switch’e geldi!

Fallout Shelter

Fallout Shelter, bugün Nintendo Switch ve PlayStation 4 için ücretsiz olarak yayınlandı. Mobilden sonra Fallout Shelter’i konsollarınızda da oynayabileceksiniz.

Bethesda, dün E3 etkinliğinde sahne aldı. Fallout 76, The Elder Scrools VI, Starfield, Wolfenstein: Youngblook, Prey, Doom Eternal, Rage 2 ve Quake Champions oyunlarını sergileyen Bethesda, Fallout Shelter’ın yeni platformlarını da duyurdu.

Fallout Shelter konsollara geldi!

iOS ve Android‘e gelerek mobil platforma geçtiğimiz yıllarda giriş yapan Shelter, şimdi de Nintendo Switch ve PlayStation 4’e geldi. Ücretsiz olarak yayınlanan Shelter, uygulama içi satın alma seçenekleri ile oyunculara geniş çaplı bir deneyim sunuyor.

Sony kanadında PlayStation Plus üyelerine özel ücretsiz bir ek paket sunan Shelter’da, kendi vault’larınızı inşa ediyorsunuz. Platform türündeki bu oyunda hayatta kalmak için temel ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanından vault’ların yaşamını sürdürebilmesi için elektrik ve su gibi ihtiyaçları da karşılamak zorundasınız.

Cyberpunk 2077 gizlice The Witcher 3 kodu dağıttı!

Oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan Shelter, yeni platformları sayesinde telefonların şarjını tüketmeyecek gibi görünüyor. Özellikle taşınabilir yapısı ile devrim yaratan Nintendo Switch’te Shelter oynamak büyük bir keyif olacak.

Fallout Shelter

Switch için daha önce Doom, Wolfenstein 2 ve Skyrim gibi oyunlarını yayınlayan Bethesda, Switch’e ilerleyen aylarda yatırım yapacak gibi görünüyor.

Son olarak Rage 2’nin maalesef ki Nintendo Switch‘e gelme gibi bir ihtimali şimdilik bulunmadığını belirtelim. Belki ilerleyen aylarda Rage 2‘yi de Switch’te oynayabiliriz.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin