Ne yaptın Bethesda! Fallout 76 için 47 GB güncelleme çıktı!

Fallout 76

Bethesda, yeni oyunu Fallout 76 için bugün dudak uçuklatan bir güncelleme yayınladı. 47 GB büyüklüğündeki bu güncelleme Fallout 76 oyuncularını çok kızıdıracak gibi görünüyor. Bu arada oyunun büyüklüğünün 43 GB olduğunu belirtelim.

Oyun dünyasında büyük işlere imza atan Bethesda, sevilen oyun serisi Fallout için yeni oyununu geçtiğimiz günlerde yayınlamıştı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiren Fallout 76, diğer tüm Bethesda oyunlarında olduğu gibi bug’lar ile doluydu.

Fallout 76 için 47 GB güncelleme çıktı!

Hatta Bethesda basına oyunun incelenmesi için kodları geç göndermiş ve bu sayede incelemelerin oyundan önce yayınlanmasını engellemişti. Bugün Bethesda’nın neden böyle bir şey yaptığı ortaya çıktı. Bethesda, 43 GB olan oyunu için tam 47 GB büyüklüğünde bir güncelleme yayınladı.

Red Dead Redemption 2 ne kadar sattı? İşte yanıtı

Oyunu baştan yaratan bu güncelleme, oyuncuları çok kızdıracak gibi görünüyor. Özellikle AKN’nin hala uygulandığı ülkemizde 43 GB’ın üzerine 47 GB indirme yapmak Türk oyuncularını çıldırtabilir.

Fallout 76

Son dönemin modası bu oldu aslında. Yapımcıların çok büyük bir bölümü oyun bitmeden sunalım nasıl olsa düzeltiriz biz gelecek parayla kendimize kaynak yaratırız kafasında. Ancak Bethesda’nın son olayı artık illallah getirdi diyebiliriz. Ana oyunun 43 GB olduğu yerde 47 GB’lık güncelleme nedir?