Ana SayfaGenelAvatar 2 fragmanı yayınlandı

Avatar 2 fragmanı yayınlandı

Heyecanla beklenen Avatar 2 fragmanı yayınlandı. James Cameron imzalı film, aralık ayında izleyici ile buluşacak.

Usta yönetmen James Cameron’ın uzun yıllar üzerinde çalışarak ortaya çıkardığı son harikası Avatar, 2009 yılında vizyona girmiş ve büyük bir başarıya imza atmıştı. 3D’nin yaygın hale gelmesine öncülük eden film, 2 milyar dolardan fazla hasılat yaparak tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olmuştu. Sonraki yıllarda Avengers: Endgame gelip Avatar’ı tahtından indirmiş olsa da, film yıllar sonra tekrar vizyona girdiğinde liderliği Avengers: Endgame’den geri aldı. Bugün Avatar’ın hasılatı 2.8 milyar doları aşmış durumda. Bu yüzden uzun süredir beklenen devam filminden de beklentiler oldukça büyük.

Bu beklentileri karşılayıp karşılayamayacağı merak konusu olan Avatar 2 için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, filmden ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan Avatar 2 fragmanı, yine etkileyici bir görsel şölenin sinema severleri beklediğini gösteriyor.

avatar 2

İlk filmde başlayan hikayeyi devam ettirecek olan Avatar 2, ya da tam adıyla Avatar: The Way of Water, izleyicileri Pandora gezegenine geri götürecek. Ancak bu kez filmin odağı Pandora’nın su dünyası olacak. Fragmandan da göreceğiniz üzere filmde su dünyası önemli bir yer kaplıyor.

Uzun yıllar süren bekleyişin ardından nihayet bu yıl vizyona girecek olan Avatar 2’den yayınlanan fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Netflix elindeki filmlerin neredeyse yarısını kaybetti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting