ASUS yeni dizüstü bilgisayar modeli birçok kişiyi kendisine aşık edecek

CM34 Flip 2

Bilgisayar dünyasının en önemli isimlerinden biri olan ASUS, ürün portföyüne tablet olarak kullanılabilme özelliği de gösteren yeni bir cihaz daha ekledi.

ASUS yeni dizüstü bilgisayar modeli birçok kişiyi kendisine aşık edecek. ASUS, şıklığı ve performansı bir araya getiren yeni bir notebook’u, AMD Ryzen 5 7520C işlemcisiyle güçlendirilmiş CM34 Flip’i, kullanıcıların beğenisine sundu. Bu, Chromebook serisinden çıkan en yeni model olup, çok yönlülüğü ile dikkat çeker. Sadece bir Chromebook değil, aynı zamanda 360 derece ErgoLift menteşesi sayesinde bir tablet olarak da kullanılabilir. Çalışma ya da kişisel kullanım için ideal olan CM34 Flip, sağlam bir performans sunar. Üç tarafı NanoEdge ekranı ile sınırsız bir görsel deneyimi garanti eder.

CM34 Flip 1

ASUS CM34 Flip, WiFi 6 desteği ile daha hızlı ve daha stabil internet bağlantılarına imkan verir. Cihaz, 16GB RAM ve 512GB SSD depolama alanı ile geniş bir kullanım alanı sunar. Çeşitli kullanım senaryolarına kolayca adapte olabilen bu cihaz, isteğe bağlı bir stilusla da geliyor, böylece daha sezgisel bir giriş deneyimi sağlar. ASUS’a göre, CM34 Flip, günlük kullanım için dayanıklı ve güvenilir bir yapıya sahip. Askeri sınıf dayanıklılık ve parmak izi kilitleme özelliği dışında, cihazda ayrıca bir web kamerası kapatma mekanizması da bulunmaktadır.

CM34 Flip 2

ASUS yeni dizüstü bilgisayar modeli birçok kişiyi kendisine aşık edecek

Tam boyutlu aydınlatmalı klavyesi ve 1.4mm tuş hareketi ile CM34 Flip, daha duyarlı bir yazma deneyimi sunar. Kardon sertifikalı stereo hoparlörlerle donatılan notebook, kullanıcılarına mükemmel bir ses çıkışı deneyimi yaşatır. 5.55 inçlik dokunmatik paneli ise kullanıcılarına sorunsuz bir parmak izi kontrolü imkanı sunar.

CM34 Flip, güçlü bataryası sayesinde 13 saate kadar kullanım süresi sağlar. Google Workspace ile sorunsuz bir şekilde entegre olan bu cihaz, Google Play üzerinden erişilebilen yüzlerce üretkenlik ve eğlence uygulamasını kullanıcılara sunar.

CM34 Flip

ASUS Chromebook CM34 Flip hakkında fiyatlandırma ve tam sürüm bilgileri henüz açıklanmadı. Ancak, bu notebook’un yakın zamanda yerel Çin pazarında satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca CM34 Flip’in küresel piyasaya sürümüne dair resmi detaylar da henüz bulunmamaktadır. ASUS yeni dizüstü bilgisayar modeli birçok kişiyi kendisine aşık edecek.

Dijital batıl inançlar araştırıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir