Asus ROG Phone 6D Ultimate özellikleri ile rakipsiz!

Asus ROG Phone 6D

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan AnTuTu değerleriyle daha şimdiden tüm zamanların en güçlü akıllı telefonu olarak gösterilen Asus ROG Phone 6D Ultimate’in çok önemli bir yönü daha ortaya çıktı.

Asus ROG Phone 6D Ultimate özellikleri ile rakipsiz! Akıllı telefon sektöründe kıyasıya rekabet devam ederken, bu cihazları genel amaçlardan çok oyun için satın alacak olanların en önemli tercihlerinden biri Asus ROG Phone modelleri oluyor.

ASUS ROG Phone 6 Pro

Tamamen oyuncuların ihtiyaçları gözetilerek geliştirilen ve bu sayede pazarın önemli serilerinden biri haline gelen ROG Phone, son olarak geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen ROG Phone 6D modeliyle kendini hatırlatmıştı. Bununla birlikte seriye yeni dahil olacak 6D Ultimate modeli ise selefini bile unutturacak.

Asus Rog Phone 3

Asus ROG Phone 6D Ultimate özellikleri ile rakipsiz!

Geçtiğimiz günlerde ROG Phone 6D Ultimate’in AnTuTu test sonuçları ortaya çıkmış ve telefon aldığı puanlarla herkesi adeta büyülemişti. Dimensity 9000+ yonga setinden güç alan bu telefon, şu zamana kadar bir akıllı telefonun eriştiği en yüksek AnTuTu puanını alarak rakiplerine göz dağı verirken, hiçbir Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip telefonun bu puanların yanına bile yaklaşamaması, bir kez daha MediaTek mi Qualcomm mu sorusunun sorulmasına neden olmuştu.

Asus ROG Phone 5, Pro ve Ultimate'ı tanıttı!

İşte daha satışa sunulmadan tartışmalara sebep olan yeni akıllı telefon bu kez de üstün soğutma sistemiyle gündeme geldi. İnternete sızan bilgilere göre, ROG Phone 6D Ultimate modeli selefinde bulunan ısınma sorunlarına kesin çözüm sunacak üst seviye bir soğutma sistemiyle gelecek. Bu durum ise kuşkusuz en çok oyun sırasında telefonunu elinden bırakmaya oyunseverleri memnun edecek. Asus ROG Phone 6D Ultimate, 19 Eylül’de resmen tanıtılacak.

iPhone 14 Pro ekran deliği yeni bir teknolojinin habercisi