Assassins Creed Odyssey çıkış videosu yayınlandı


Önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alacak olan Assassins Creed Odyssey için merakla beklenen çıkış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Ubisoft tarafından geliştirilen Assassins Creed Odyssey, Ekim ayının ilk haftasında raflardaki yerini almış olacak. Serinin şimdiye kadar gördüğü en büyük haritaya sahip olan AC Odyssey oynanış dinamikleri ve temel yapısıyla da oyun severlere farklı bir deneyim sunacak.

Assassins Creed Odyssey için geri sayım başladı

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl çıkan Assassins Creed Origins, Antik Mısır’da geçiyordu ve suikastçı tarikatının nasıl doğduğunu gösteriyordu. Bu sene çıkacak olan AC Odyssey de aynı Origins gibi suikastçı tarikatının köklerine odaklanacak.

Antik Yunanistan’da geçecek olan yapımda Yunanistan ve Sparta arasındaki amansız savaşlara da tanıklık edeceğiz.

Seçimimize göre kadın ya da erkek karakterler oynayabileceğimiz oyunda RPG dinamikleri de yer alacak. Yani oyun esnasında ikili diyaloglarda vereceğimiz kararlar, ilerleyişe ve dolayısıyla da oyunun sonuna etki edecek.

Pek çok açıdan seriye önemli yenilikler getirmesi beklenen Assassins Creed Odyssey, PC, PS4 ve Xbox One için eş zamanlı olarak 5 Ekim’de raflardaki yerini almış olacak.

Black Ops 4 çıkış videosu için tıklayın

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Ubisoft kısa süre önce yaptığı açıklamada 2019 yılında yeni bir Assassins Creed oyununun gelmeyeceğini doğrulamıştı. Yani AC Odyssey sonrasında seriye ufak bir ara verilmesi söz konusu.

Oyun için yayınlanan çıkış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin