Ana sayfa Genel Assassins Creed Odyssey için yeni oynanış videosu

Assassins Creed Odyssey için yeni oynanış videosu

Önümüzdeki Ekim ayında raflardaki yerini alacak olan Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu için 11 dakikalık bir video yayınlandı. İşte Assassins Creed Odyssey oynanış videosu.

Oyun tarihinin en köklü serilerinden biri olan Assassins Creed yakında yeni oyunuyla PC ve konsollarımıza konuk olacak. 2007 yılında Altair ile başlayan Assassin’s Creed serüveni, geçtiğimiz yıl satışa sunulan Origins ile adeta zirve yapmıştı.

Assassins Creed Odyssey için yeni video

Bu sene saflardaki yerini alacak olan Assassins Creed Odyssey ise daha da devrimsel özelliklere sahip olacak. Seri ilk defa salt aksiyon – macera tarzından, RPG temelli bir yapıya dönüşecek. Bu sefer yaptığımız seçimler, aldığımız kararlar oyunun ilerleyen bölümlerindeki önemli anıların değişmesine neden olacak.

Kısacası, Assassis Creed Odyssey serinin eski oyunlarında olduğu gibi tek bir sona sahip, salt aksiyon tarzında bir yapım olmayacak. Oyunda birden fazla son bizleri bekliyor olacak. Böylece oyunu defalarca oynayıp bitirmek için de bir amacımız olacak.

Ubisoft, geçtiğimiz gün Assassins Creed Odyssey için yaklaşık olarak 11 dakika süren bir oynanış videosu yayınladı. Yayınlanan videoda oyundaki değişen dinamikler gözler önüne serilmek istenmiş.

Fortnite 5.20 güncellemesi yayınlandı

AC Odyssey temelinde bir Assassins Creed oyunu olsa da hayli farklı bir yapıda olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durum serinin tek düzeliğinden sıkılan oyuncuların da hoşuna gidecektir. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan oynanış videosu ile başbaşa bırakalım.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Grafen pil önündeki en büyük engel; Çin

Yakında teknoloji sektörünü kökten değiştirecek olan grafen pil teknolojisi üzerinde neden hala istenilen gelişmeler yaşanmış değil? İşte konunun detayları. Grafen pil hakkındaki tüm detayları kısa...

Son Haberler