Ana sayfa Apple Apple Music için 6 ay ücretsiz deneme geliyor!

Apple Music için 6 ay ücretsiz deneme geliyor!

Apple Music ücretsiz deneme sürümü için yeni bir anlaşma imzaladı. Amerika’da Apple Music’in ücretsiz deneme süresi 3 aydan 6 aya çıkacak. İşte konuyla ilgil tüm detaylar!

Çevrimiçi müzik platformu savaşına Apple Music ile giriş yapan Apple, ücretli üye sayısı ile neredeyse köklü firma olan Spotify’ı yakalamış durumda. 3 aylık deneme sürümü sunan Apple’ın müzik servisi, şimdi bu süreyi Amerika’da uzatmayı planlıyor. Verizon ile Apple arasına yapılan anlaşma ile Verizon Unlimited adlı paketi satın alan kullanıcılara 6 ay deneme süresi verileceği açıklandı.

Apple Music sadece başlangıç!

Apple ile Verizon arasındaki bu anlaşma ilk defa Apple’ın müzik servisini kullanacakları ilgilendiriyor. Verizon’un pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Angie Klein, bu anlaşmanın sadece başlangıç olduğunu ilerleyen dönemlerde yeni anlaşmalar da yapılabileceğini belirtiyor. Ancak bu anlaşmaların ne yönde olacağı henüz kesinleşmiş değil.

Skype’ın mobil uygulamasına Spotify eklentisi geldi

Verizon müşterileri bu 6 aylık ücretsiz deneme kampanyasından 16 Ağustos 2018 tarihinden itibaren faydalanabilecek. Bu tarz bir işbirliği ülkemizde Spotify ile diğer operatörler ile yapılmıştı.

Apple Music

Apple’ın operatörler ile anlaşması ülkemiz için de bir sinyal olabilir. İlerleyen yıllarda Türkiye’deki operatör firmaları Apple ile anlaşma yapıp buna benzer bir sistem sunabilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler