Ana SayfaGenelArzum Airtasty Air Fryer : Lezzeti sağlık ile buluşturuyor

Arzum Airtasty Air Fryer : Lezzeti sağlık ile buluşturuyor

Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile et yemeklerinden tatlıya, sağlıklı atıştırmalıklardan ekmeğe hayalinizdeki pek çok lezzetli tarifi hızlı, sağlıklı ve kolayca pişirme konforu sunuyor.

Arzum, yeni ürünü Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile hayalinizdeki lezzetleri sağlıklı, hızlı ve kolayca pişirme imkanı sunuyor. Arzum Airtasty Air Fryer ile sofranızı her gün farklı yemeklerle donatacak, denemeyi istediğiniz tüm yemekleri pişirmenin keyfine varacaksınız. Et, tavuk yemeklerinden sağlıklı atıştırmalıklara, kekten ekmeğe kadar en sevilen lezzetleri pişirebileceğiniz Arzum Airtasty Air Fryer,  mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Arzum Airtasty Air Fryer

Yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonu ile pişiren Arzum Airtasty AirFryer ile yağ kullanımını azaltarak kızartma çıtırlığında sağlıklı lezzetler elde edebilirsiniz.  Sebze, tavuk, balık, et ve hamur işi pişirebilme özelliğine sahip Arzum Airtasty AirFryer’ın 80 ºC’dan 200ºC’ye kadar çıkan sıcaklık ayarı ile ihtiyacınız olan ısıyı seçebilirsiniz.

3

Üstelik çıkarılabilir, yapışmaz pişirme sepeti ve bulaşık makinesinde yıkanabilen haznesi ile Arzum Airtasty AirFryerın temizlemesi de çok kolay. 60 dakikaya kadar zaman ayarı, pişirme ve bekleme modu uyarı ışıkları ile kullanım kolaylığı sağlayan Arzum Airtasty AirFryer 4 litrelik geniş hazne kapasitesi ile idealdir.

Beyincik hakında yeni keşif! Duygusal hafıza

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting