Ana SayfaGenelXbox Keystone bizzat Microsoft yöneticisi tarafından sızdırıldı!

Xbox Keystone bizzat Microsoft yöneticisi tarafından sızdırıldı!

Oyun dünyasına yeni bir soluk katacak olan Xbox’un bulut tabanlı yeni oyun konsolu Xbox Keystone, bizzat Microsoft Gaming Başkanı tarafından sızdırılmış olabilir.

Xbox Keystone bizzat Microsoft yöneticisi tarafından sızdırıldı! Xbox, oyun dünyasındaki payını her geçen gün biraz daha arttıran bir isim. Amerikalı oyun devinin bu başarısının arkasında yatan en önemli isimse tabi ki Game Pass platformu. Ancak şirketin bir süredir üzerinde çalıştığı ve donanım zorunluluklarını ortadan kaldırmayı amaçlayan bulut tabanlı oyun konsolu Xbox Keystone, sektördeki tüm taşları yerinden oynatabilir.

Xbox Game Pass Family Friends Official Branding Possibly Revealed

Amerikalı teknoloji devi Microsoft’un uzun bir süredir Xbox Cloud Streaming yani Xbox Bulut Oyun Yayın Akışı hizmeti üzerinde çalıştığı bilinen bir durum. Buna göre şirketin amacı, oyunları bulut sistemleri üzerinden sunarak, güçlü donanım gereksinimlerine son vermek ve istenildiği yerde bu hizmeti destekleyen bir konsolla televizyon üzerinden oyun oynama imkanı sunabilmek.

xbox game pass

Xbox Keystone bizzat Microsoft yöneticisi tarafından sızdırıldı!

Bu amacını destekleyebilmek için elinde Game Pass gibi harika bir sistem de bulunan Microsoft, uzun bir süredir sektörde Keystone diye bilinen bulut tabanlı oyun konsolu üzerinde çalışıyordu. Bugüne kadar söz konusu konsolla alakalı herhangi bir paylaşımda bulunmayan şirketin kale duvarlarını yıkan isimse bizzat Microsoft Gaming’in patronu Phil Spencer olmuş olabilir.

Xbox oyun kolu

Buna göre Spencer tarafından Fallout’un 25. yıl dönümü için paylaşılan fotoğrafta yer alan ve şu an piyasada bulunan hiçbir konsola benzemeyen bir cihaz, dikkatleri gözlerin radarından kaçamadı. Üst rafta oyun kumandasının yanında bulunan bu cihazın Xbox Keystone olduğu düşünülürken, Spencer ise şimdilik bu konuya ilişkin yeni bir açıklama yapmadı.

Metaverse projesi fena patladı! Kimse kullanmıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting