Ana sayfa Ev Elektroniği Ducati by Arzum : Ducati imzalı erkek bakım seti

Ducati by Arzum : Ducati imzalı erkek bakım seti

Tasarım ve performansın buluştuğu Ducati by Arzum, erkekleri yeni yılın enerjisiyle heyecan verici bir keşfe ve tutkulu bir yolculuğa davet ediyor.

Erkeklerin dünyasına özgür bir stil sunan Ducati by Arzum ’da yer alan Race Erkek Bakım Seti, 16 farklı düzeltme ve şekillendirme aksesuarına sahip.

Mikro kesim ayarı sayesinde taraklı veya taraksız kullanımda 0,3 mm hassasiyetle 33 farklı ayarda kısaltma ve şekillendirme imkanı sunan set; uzun ömürlü kullanım ve maksimum hassasiyet sağlayan titanyum bıçaklara sahip.

Ducati by Arzum

Hem şarjlı hem de kablolu kullanım imkanı ile kesintisiz kullanım rahatlığı sağlayan Race Erkek Bakım Seti; kolayca çıkarılıp yıkanabilen başlıklarıyla da hijyen sunuyor. Kendi stiline imza atmayı seven erkekler için de ideal bir yeni yıl hediyesi olan bakım seti tüm erkekleri bekliyor.

Race Erkek Bakım Seti Fiyat: 449,90 TL

2000 TL altı en iyi akıllı telefonlar 2019 Aralık

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler