Araba park eden adamın videosu viral oldu

Araba park eden adamın videosu viral oldu

Bir sürücü araba park etme görüntüleriyle sosyal medyada popüler oldu. Arabasını bir türlü park edemeyen sürücü çareyi arabayı elleriyle park etmekte buldu. İşte detaylar.

Beceriksiz sürücü, arabasını geniş alana park etmeye çalışırken neredeyse üç motosiklete ve bir bisikletçiye çarpıyordu. Araba park etme konusunda problem yaşayanların yaşadıklarına benzeri görüntüler sosyal medyada viral oldu. Görüntüler, güneydoğu Çin’deki Wuzhou kentinde bir sürücünün park etme çabalarını gösteriyor ancak sürücü tüm çabalarına rağmen başarısız oluyor. Bunun ardından stratejisini yeniden düşünüp yeni bir yöntem buluyor.

Araba park eden adamın videosu viral oldu

Sürücü park etme çabalarında bir kez daha boşluğa giriyor ama geri geri gitmeden ve neredeyse üçüncü motosiklete çarpmadan önce aynı umutsuz durumda çaresiz kalıyor. Bu noktada bir sonraki hamlesini düşünmek için araçtan dışarı çıkıyor. Sonunda dar sokağı kapatan arabasını durdurmak için kollarını sıvıyor ve oldukça etkileyici bir güç ortaya koyuyor. Arabayı yavaş yavaş duvarla aynı hizaya getirdikten sonra, zaferle havaya yumruk atıyor ve uzaklaşıyor. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada popüler oldu. Araç park etmede problem yaşayan kişiler “Ben de böyleyim” tarzı yorumlarda bulundu. Aynı zamanda adamın aracı park etmek için gösterdiği çaba ve sarf ettiği kuvvet de takdir edildi. Araç süren insanların çoğunluğu da en çok araba park etmede problem yaşadıklarını itiraf ettiler.

Spotify herkese reklam göstermeye başlayacak: Premium aboneler dahil