Ana sayfa Genel Aquaman zirvedeki yerini korudu

Aquaman zirvedeki yerini korudu

DC sinematik evreninin son halkası olan Aquaman, geçtiğimiz hafta sonunda da zirvedeki yerini korudu. İşte geçtiğimiz haftanın en çok izlenen filmleri.

DC sinematik evreninin Marvel kadar başarılı olmadığını biliyoruz. Özellikle aceleye getirilmiş Justice League filmi bu evrenin başlamadan bitmesine neden olmuştu. Şu saatten sonra Justice League’in devamının gelmesi de pek olası görünmüyor.

DC’nin süper kahramanları beyaz perdede her ne kadar takım halinde başarılı olamasalar da iş solo filmlerde değişiyor.

Aquaman şimdiden Justice League’i geçti!

Bilindiği üzere Justice League dünya genelinde 650 milyon dolarlık bir hasılat elde etmişti. Bu DC sinematik evreni için çıkan yapımlar içerisindeki en düşük hasılatlı yapım oldu. Daha önce yayınlanan Superman, Batman v Superman ve Wonder Woman filmleri Justice League’i geçmeyi başarmıştı.

Aralık ayının ortalarında vizyona giren Aquaman de bizleri şaşırtmadı. Vizyonda kaldığı 10 günlük süre içerisinde yaklaşık olarak 750 milyon dolarlık gişe hasılatına imza atan film, şimdiden beklentileri karşıladı.

Geçtiğimiz hafta sonu açılışı zirvede gerçekleştiren Aquaman, bu hafta da ABD’de 51.550 milyon dolarlık hasılatla ilk sırada yer aldı.

Aquaman’i 28.19 milyon dolarlık hasılatla Mary Poppins Returns takip etti. Transformers serisinin yan projelerinden biri olan Bumblebee ise 20.5 milyon dolarlık hasılatla 3. sırada yer aldı.

Spider-Man Into the Spider-Verse’in 18.31 milyon dolarla 4. sırada yer aldığı haftada The Mule ise 11.78 milyon dolarlık hasılatıyla en çok izlenen 5. film oldu.

iPhone için böbreğini satan gencin hayatı mahvoldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler