Ana Sayfa Apple Apple TV 2021 oyun odaklı olacak

Apple TV 2021 oyun odaklı olacak

Apple’ın önümüzdeki yıl tanıtması beklenilen Apple TV hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. İşte Apple TV 2021 ile ilgili ayrıntılar.

Apple önümüzdeki yıl yeni bir Apple TV modeli tanıtacak. En azından beklentiler bu yönde diyebiliriz. Henüz kesin bir açıklama olmadı. Fakat Cupertino merkezli şirkete yakın isimler yeni Apple TV modelinin önümüzdeki yıl çıkmasına kesin gözüyle bakıyor.

Peki Apple yeni TV modelinde ne gibi yenilikler sunacak. Malum söz konusu Apple TV olduğunda gelebilecek olan yeniliklerin hayli sınırlı olduğu düşünülebilir. Sonuçta bu cihazın yaptıkları belli.

Fakat Apple’ın yeni TV modeli ile ilgili bambaşka düşünceleri var. Cupertino merkezli şirket, yeni Apple TV modelinde oyun odaklı bir cihaz tasarlamak istiyor.

Apple TV 2021 oyun için üretilecek

Apple’ın kafasındaki düşünce yeni cihazında oyun öğelerinin ön planda tutulması. Bu da mevcut TV modellerine göre çok daha güçlü bir Apple TV’nin geleceği anlamına geliyor.

Elbette şunu da unutmamamız lazım. Sonuçta Apple TV’de oynayabileceğimiz oyunlar belli. Nitekim bu oyunları iPhone üzerinde de oynayabiliyoruz. O zaman Apple TV’ye ne gerek var diye düşünülebilir.

Fakat Apple bunun için de farklı bir opsiyon düşünecektir. En azından bizim şu anki görüşümüz bu yönde.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Apple’ın önümüzdeki yıl yeni bir TV modeli tanıtacağı henüz kesinleşmiş değil.

Xiaomi Mi 11 Pro ekran altı kamera ile geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting