Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch Series 7 kullananlara güzel haber

Apple Watch Series 7 kullananlara güzel haber

Apple tarafından WWDC’de tanıtılan watchOS 9, yeni özellikleriyle adından bahsettiremeye devam ediyor.

Apple Watch Series 7 kullananlara güzel haber. Amerikalı teknoloji devi Apple için en önemli haftalardan biri geride kalmak üzere. Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen ve ilk günü 6 Haziran Pazartesi’ye denk gelen Apple Worldwide Developers Conference 10 Haziran Cuma günü sona erecek. Bununla birlikte etkinlikte duyurulan yeni cihaz ve işletim sistemlerinin yankıları ise daha uzun bir süre bizlerle birlikte olacak.

Apple Watch Series 7

Bilindiği üzere etkinlikte tanıtılan en önemli yeniliklerden biri de watchOS 9 işletim sistemiydi. Apple marka akıllı telefonlarda bulunan işletim sisteminin en güncel sürümü olarak tanıtılan yeni işletim sistemi hakkında, yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Buna göre, mevcut işletim sistemini kullanan akıllı saat modellerinde saat üzerinden mesaj yazmak son derece zor bir işti. Bununla birlikte watchOS 9 ile birlikte gelen “kelime önerisi” satırı sayesinde kullanıcılar, klavyelerini çok daha hızlı ve verimli bir şekilde kullanabilecekler.

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 kullananlara güzel haber

Ancak hemen belirtmek gerekir ki bu özellik sadece Apple Watch Series 7 kullanıcıları için geçerli. Tabi yılın sonuna doğru tanıtılması beklenen yeni akıllı saat modeli Apple Watch Series 8’de de bu bahsettiğimiz özellik bulunacak.

Apple Watch Series 7

Bununla birlikte akıllı saat meraklılarını asıl heyecanlandıran şey, watchOS 9’u arkasına alan Apple Watch Series 8 modelinin ne gibi yenilikler sunacağı. Muhtemelen önümüzdeki günlerde duyum hesapları bu konu hakkında sık sık bilgi paylaşımı yapacaklardır.

İnternet alışverişleri için devrim niteliğinde karar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting