Apple Watch Series 3 akıllı saat – Kutu açılış videosu (Unboxing)


Apple’ın yeni akıllı saat modeli Apple Watch Series 3, test merkezimizin yeni konuğu oluyor. Biz de inceleme yazısı ve videosuna geçiş yapmadan önce, sizlerle birlikte bir kutu açılış videosu hazırlayalım istedik.

Apple Watch Series 3 akıllı saat - Kutu açılış videosu (Unboxing)

Apple Watch Series 3 akıllı saat

Bize gelen Apple Watch Series 3 akıllı saatin kasası Rose Gold renginde, kayışları ise kum pembesi renginde. Ayrıca bilek ölçünüze göre kutuda yedek bir kayış da yer alıyor. Tabii şarj edebilmek için bir de minik şarj stantınız var.

Gelişmiş kalp atış uygulaması, anında bildirimler, Siri deneyimi, müzik keyfi ve daha birçok özellik sunan saat, aynı zamanda çizilmelere, suya ve toza karşı da dayanıklı. Tabii cihazda yer alan sağlık uygulamaları sayesinde hiç olmadığı kadar detaylı bir kontrol sistemine sahip oluyorsunuz. Su içmeniz gerekiyor mu, iyi uyudunuz mu ya da yoruldunuz mu? Tüm ihtiyaçlarınızı yeterli düzeyde karşılayabilmek için Watch 3’ün bir “yaşam koçu” olarak yanınızda olduğunu söylememiz gerekiyor.

Daha fazla detayı, hazırlayacağımız incelemede bulabileceksiniz.

İyi seyirler.

FaceID bir balondan ibaret olabilir mi?


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git