Apple Watch 2023 yılında bomba gibi gelecek!

Apple watch kanseri

Cupertino merkezli şirket yeni Apple Watch için kollarını sıvamış durumda. Sızdırılan bilgilere göre yeni nesil Apple Watch bomba etkisi yaratacak özelliklerle gelecek. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Apple Watch 2023 yılında bomba gibi gelecek! Apple için yapılabilecek en basit ve en kısa tanımlamalardan biri sanıyoruz “oyun kurucu” olacaktır. Öyle ki girdiği sektördeki tüm kuralları değiştiren ve hatta çoğu zaman kaldırıp baştan yazan, çoğu zaman piyasanın en önemli ismi pozisyonuna kısa bir sürede gelmeyi başaran, çıkarttığı modellerle sektöre yön veren bir markaya daha başka nasıl bir tanımlama yapılabilir ki?

Apple Watch "Extreme Sports" versiyonu bu yıl içinde geliyor

Akıllı saat piyasasına da rakiplerinden biraz daha geç bir zamanda ve daha dar bir ürün yelpazesiyle giren Apple, yine de yıldan yıla sektördeki ağırlığını arttırarak dünyanın en çok akıllı saat satan ikinci markası konumuna geldi.

Sim kartlı çocuk saatlerinde talep patlaması

Apple Watch 2023 yılında bomba gibi gelecek!

Aslında Amerikalı şirket için gizli birinci de diyebiliriz çünkü liderlik koltuğunda oturan Xiaomi’nin, akıllı saatin yanında akıllı bileklik ve bantları da bu kategoride sayılıyor.

İşte belki de bu durumu göz önünde bulunduran Apple, gelecek yıla 3 farklı Apple Watch modeliyle girmeyi planlıyor. Bu modellerden ilki Apple Watch Series 9 olacak.

Apple Watch

Saat kategorisinde amiral gemisi pozisyonunu alacak olan bu saatin haricinde, ayrıca bir fiyat performans ürünü olarak Watch FE ve zorlu koşullarda kullanmayı sevenler için tasarlanan üçüncü bir Apple Watch Ultra 2 modeli olacak. Ancak şimdilik bu üçüncü modelin ismi veya özellikleri konusunda net bir bilgimiz yok.

Samsung Galaxy S23’ün çıkış tarihi belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir