Apple iPhone FE ile SE serisini tarihe gömüyor

iphone ios güncellemesi

Sızdırılan son bilgilere göre Apple SE serisinin fişini çekmeye hazırlanıyor. Cupertino merkezli şirketin önümüzdeki süreçte SE serisinin yerine FE serisi ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

Apple iPhone FE ile SE serisini tarihe gömüyor. Yılın son ayları, genelde Apple için en sessiz, sakin günler olarak tanımlanır. Bu durumun sebebi ise, Amerikalı teknoloji devinin genel itibariyle Eylül-Ekim aylarında yeni amiral gemisini tanıtarak satışa sunmuş olması ve takip eden birkaç ay da ise bu hamlesinin sonuçlarını izlemesidir. Tabi bu durum, Apple‘ın bu ayları tamamen boş geçirdiği manasına gelmiyor.

iphone xr fiyatı 2

Dünyanın en önemli analistlerinden biri olarak gösterilen Ming-Chi Kou tarafından ortaya atılan bir iddia, Apple’ın bir süredir sessizliğini koruduğu iPhone FE konusunda aslında sessiz ama derinden ilerlediğini gösteriyor.

Apple iPhone cihazlarında hayat kurtaracak bir özellik deniyor

Apple iPhone FE ile SE serisini tarihe gömüyor

Ming-Chi Kou tarafından yapılan açıklamaya göre Apple biri 2023 yılında biri de 2024 yılında olmak üzere gelecek iki yılda 2 yeni iPhone FE modelini satışa sunmayı planlıyor. İddialarda yer alan bilgilere göre 2023 yılında satışa sunulacak olan yeni nesil modelde 6.7 inç ekran yer alacak.4GB RAM ile desteklenecek olan bu modelin 2023’nin ilk üç ayı içerisinde duyurulması bekleniyor.

iphone xr fiyatı 1

2024 yılında piyasaya sürülmesi beklenen diğer iPhone FE modeli ise 6GB RAM’e sahip olacak ve büyük ihtimalle de selefinden daha geniş bir ekranla karşımıza çıkacak. Tabi her iki telefonun kesin çıkış tarihi ya da fiyatı hakkında daha net bir bilgi verebilmek için, önce Apple’ın bu konudaki açıklamalarını beklemekte fayda var.

Tesla işten çıkarımlara başlıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir