Ana sayfa Apple Apple TV dizisi için ilk tanıtımını yayınladı

Apple TV dizisi için ilk tanıtımını yayınladı

Yıllar süren hazırlıklardan sonra Apple TV dizisi için ilk tanıtım fragmanı nihayet yayınlandı. Peki, hangi dizisi için fragman yayınladı?

Online yayıncılık konusunda bilenen savaş baltaları nihayet ortaya çıkmaya başlıyor. Netflix’in tek başına on milyarlarca dolarlık stream yayıncılık pazarına hakim olmasına izin vermeyecek Apple, Google, Amazon ve Disney uzun zamandır kendi yayın platformları için çalışıyordu.

Apple TV dizisi ile Netflix’e savaş açıyor

Rakipleri hızla içerik üretmeye başlamışken iPhone üreticisinin hala bu konuda sessiz kalması ise dikkat çekiyordu. Ancak nihayet teknoloji devi ilk dizisi olacak The Morning Show’un tanıtım fragmanı internete ulaştı.

Jennifer Aniston’ın başrolünü üstleneceği dizide, sabah saatlerinde haber ve magazin şovu sunan bir ekibin öyküsünü anlatılacak. Dizide ayrıca Reese Witherspoon da sokak röportajları yapan bir muhabiri canlandırıyor.

Dizinin büyük ilgi gören fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

 

Spotify Aile Planı için filtreleri yayına aldı

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler